Amantadyna blokuje namnażanie koronawirusa! Są poważne badania!

0
Lek Za 30 Zł Szczepionka Za Miliardy
Lek Za 30 Zł Szczepionka Za Miliardy

Lek za 30 zł zamiast szczepionek za miliardy dolarów? Naukowcy z Massachusetts Institute of Technology odkryli strukturę kluczowego białka w replikacji SARS-CoV-2, tu można o tym przeczytać – publikacja Nature. Chemicy MIT znaleźli też dwa związki blokujące koronawirusa – AMANTADYNĘ i amiloryd heksametylenu. Ten pierwszy specyfik jest znany od kilkudziesięciu lat, był wykorzystywany w walce z grypą, a teraz tę substancję czynną wykorzystuje się w neurologii.

To potwierdza spostrzeżenia pulmonologa z 30 letnim doświadczeniem z Przemyśla! 59 letni dr Włodzimierz Bodnar od wiosny wyleczył już ponad 500 pacjentów (tu przeczytacie ich relacje) lekiem za 30 złotych. Także samego siebie, tak opisuje jego działanie:

„Po 24 godzinach podawania leku Viregyt K 100mg (chlorowodorek amantadyny) co 6 godzin uzyskujemy odpowiednie stężenie efektu terapeutycznego leku w komórce. Od osiągnięcia efektu terapeutycznego nasycenia lekiem ludzkiej komórki, stan chorego będzie się już tylko poprawiał, ponieważ zaczyna się inaktywacja wirusa.

Główny lek (substancja czynna) AMANTADYNA, który stosuję, nie jest wpisany w schematy leczenia COVID-19, choć jest lekiem znanym od około 30-40 lat i stosowanym w leczeniu innych chorób.”

O jego metodzie zrobiło się głośno najpierw w internecie. Zaczęli ją stosować ludzie z ciężkim przebiegiem choroby! Tymczasem Viregyt K 100mg to lek na receptę. Jak twierdzi dr Bodnar „w Polsce wielu lekarzy leczy swoich znajomych, bliskich a nawet pacjentów według moich schematów – z bardzo dużym powodzeniem. Lek został wykupiony z aptek!” Nikt nie chciał wysłuchać dr Bodnara, ba zaczął mieć kłopoty – zabroniono mu leczyć. Dopiero po dwóch tygodniach rzecznik odpowiedzialności zawodowej nie doszukał się niczego niewłaściwego. Tymczasem w internecie powstała nawet petycja w jego obronie!

A tu opis stosowanej przez niego terapii.

Co nie leczy Covid – 19? Reklamy lekarstw w telewizji.

Od samego oglądania reklam różnych firm farmaceutycznych robię się chory! Ich forma jest tak plastikowa, niewiarygodna, sztuczna. Szczególnie teraz, w czasie pandemii, widać jak wielka to machina nastawiona na zysk. I pewnie dlatego, Polacy kupują rekordowe ilości leków i suplementów.

Przyjmujemy rocznie ponad 2 mld medykamentów, ale tylko na 10% z nich lekarze wystawiają recepty. Z badań CBOS wynika, że ponad 89 proc. Polaków przyjmuje przynajmniej jeden lek lub suplement diety, którego nie potrzebuje. W sumie co roku my Polacy wydajemy na to 9 mld zł.

Tymczasem ani jeden ze specyfików reklamowanych teraz w telewizji nie leczy Covid-19, ale na niektórych reklamach pojawiają się grafiki podobne do koronawirusa. Sugerują, że działają na różne wirusy… choć jest to mocno dyskusyjne. Film poniżej.

Jak jeszcze manipulują reklamy lekarstw i suplementów? Aktorzy udający specjalistów to klasyka, specyfiki które mają nas chronić przed chorobami, czyli kupuj suplementy na wszelki wypadek…

Jak walczyć z covidem w domu?

Przecież większość z nas podejmuje koronawirusa u siebie w domu? Tu rady udziela prawdziwy lekarz!

Podsumowanie

Tuzy polskiej epidemiologii i wirusologii sceptycznie podchodziły do rewelacji dr Bodnara. W telewizyjnych wystąpieniach domagali się badań (a nie tylko relacji wyleczonych pacjentów), nie proponując jednak żadnej współpracy. Po publikacji odkrycia naukowców z Massachusetts Institute of Technology, że tania, znana od kilkudziesięciu lat substancja AMANTADYNA potrafi zablokować namnażanie się wirusa może jakaś oficjalna instytucja odpowiedzialna za zdrowie Polaków zainteresuje się metodą dr Bondara z Przemyśla. Pulmonologa z 30 letnim doświadczeniem. Może warto sprawdzić to w warunkach klinicznych na dużej próbie pacjentów. Wystarczy trochę pieniędzy na badania, chorych nie brakuje!

Na koniec najlepszy chyba program telewizyjny z udziałem dr Bondara, głównego doradcy rządu ds. Covid 19 prof. Horbana i prof. Guta, jednego z czołowych wirusologów w Polsce.

Marek Bart


Statystyki odwiedzin strony (dane Google Analytics)

Unikalni użytkownicy:

Wszystkie wyświetlenia strony:


Poprzedni artykułJak się wybiera prezydenta USA?
Następny artykułDlaczego emisja CO2 nie spada w czasie pandemii?
Blogerzy.org
Wpisy redakcyjne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj