Dołącz do nas

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Jesteśmy internetowym magazynem, to także przestrzeń do publikacji dla niezależnych blogerów. Naszym celem jest pokazywanie prawdziwego świata, także wirtualnego.

Bezpłatnie udostępnimy przestrzeń do promocji Twojego bloga. Umieszczasz na naszej stronie treść całości lub części artykułu z Twojego bloga, a my udostępniamy go w naszych mediach społecznościowych: Facebooku i Twitterze informując kto jest autorem wpisu. Dzięki temu zyskujesz nowe źródło użytkowników. By nasza strona mogła być dla Ciebie darmowa nawiązujemy współpracę z reklamodawcami. Prosimy też byś umieścił na swoim blogu informację o współpracy z nami lub nasze logo z przekierowaniem do strony.

Zasady publikacji

We wpisach musi być minimum 400 znaków, możecie dodawać linki odsyłające do własnego bloga. Jesteśmy otwarci na zamieszczanie we wpisach informacji promocyjnych o waszych podróżach, książkach, lub stronach które uważacie za szczególnie przydatne lub inspirujące. Nie ingerujemy w treść zamieszczanych wpisów, ale zastrzegamy sobie prawo do nieopublikowania tekstu bez podania przyczyn. Wpisy są moderowane, jednak to Ty odpowiadasz za treść wpisu, który na przykład łamie prawo, normy etyczne lub obyczajowe.

Zachęcamy Cię do stworzenia wizytówki, która będzie zawierać informację o Twojej twórczości blogowej oraz działalności w mediach społecznościowych. Z doświadczenia wiemy, że nasi Czytelnicy lubią je przeglądać. Jeśli akceptujesz powyższe warunki – poniżej znajdziesz link do rejestracji, także przez Facebooka.

Możesz też w tej sprawie po prostu napisać – kontakt@blogerzy.org

Tu możesz się zarejestrować lub zalogować przez Facebooka

Reklama i Promocja

Jesteśmy serwisem partnerskim strony www.plannawyjazd.pl. (promuje ona sprawdzone i polecane miejsca oraz pomysły na wypoczynek także w Polsce). Jeśli jesteś zainteresowany promocją lub reklamą na stronie blogerzy.org lub www.plannawyjazd.pl , zapraszamy do kontaktu: reklama@blogerzy.org