Dołącz do nas

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Blogerzy.org to internetowy, niezależny magazyn, który tworzą blogerzy i redaktorzy tej strony. Ponieważ w Polsce zaczyna brakować niezależnych mediów, naszym celem jest stworzenie przestrzeni bez politycznych, czy korporacyjnych wpływów. (O nas)

Bezpłatnie udostępnimy przestrzeń do publikacji dla blogerów. Możesz założyć u nas swojego bloga, a my udostępnimy go w naszych mediach społecznościowych: Facebooku i Twitterze informując kto jest autorem.

Jeśli masz inny pomysł na współpracę napisz do nas – kontakt@blogerzy.org – By nasza strona mogła być dla Was darmowa nawiązujemy współpracę z reklamodawcami. Jeśli macie własne strony lub blogi prosimy byście umieszczali informację o współpracy z nami lub nasze logo z przekierowaniem do strony.

Zasady publikacji

We wpisach musi być minimum 1000 znaków, możecie dodawać linki odsyłające do własnego bloga. Jesteśmy otwarci na zamieszczanie we wpisach informacji autopromocyjnych o waszych podróżach, książkach, lub stronach.

Nie ingerujemy w treść zamieszczanych wpisów, ale zastrzegamy sobie prawo do nieopublikowania tekstu bez podania przyczyny. Wpisy są moderowane, jednak to Ty odpowiadasz za ich treść. Nie mogą łamać prawa, norm etycznych, czy obyczajowych.

Zachęcamy Cię do stworzenia wizytówki, która będzie zawierać informację o Twojej twórczości; z doświadczenia wiemy, że Czytelnicy lubią je przeglądać. Jeśli akceptujesz powyższe warunki – poniżej znajdziesz link do rejestracji.

Tu możesz się zarejestrować lub zalogować

Reklama i Promocja

Jeśli jesteś zainteresowany promocją, reklamą na stronie blogerzy.org zapraszamy do kontaktu: reklama@blogerzy.org