Uroki Barcelony…

0

Masz nowy telefon, smartfon – lepiej zostaw go w domu jadąc do Barcelony… i zabierz stary. Ostatnio przykra sprawa tego typu przytrafiła się znajomej, która na Facebooku pod zdjęciami z fajnego wyjazdu dodała taki komunikat:

Przechwytywanie

Stało się to inspiracją do tego wpisu ponieważ okazuje się, że złodzieje z Barcelony mocno korzystają z popularności swojego miasta wśród turystów. Wystarczyło zerknąć na Youtub by od razu wyskoczył filmik pokazujący jak sympatyczna kelnerka zabiera nam ze stołu telefon, zobaczcie zresztą sami:

Zobacz najnowsze wpisy Blogerów Ze Świata. Zapraszamy

Drążyłem dalej, wpisując w Googla „kradzież telefonu Barcelona” w wynikach wyszukiwania roi się od ostrzeżeń. Polecamy szczególnie jedno  JUSTYNA EN BARCELONA opisuje kilka sposobów na turystów – nie są to tylko kradzieże w restauracji:

„SPOSÓB #PIERWSZY – ZBIERANIE PIENIĘDZY NA BIEDNE DZIECI (PSY, OFIARY TRZĘSIENIA ZIEMI…)

Jak to wygląda?
Idziesz sobie spokojnie ulicą kiedy podchodzi do ciebie grupka młodych dziewczyn z ośrodka dla bezdomnych dzieci, które zostaną wyrzucone na zimną ulice jeżeli tylko nie podpiszesz listy, która ma temu zapobiec! Przecież to ty możesz uratować te biedne dzieci, w tobie nadzieja i to tobie będą potem dziękowali za tak hojny dar, przecież na liście trzymanej w ręku jest już parę podpisów- ręką chwytasz długopis…
STOP! Kiedy ty podpisujesz listę, koleżanka złodziejka właśnie sięga do twojej torebki po portfel, naprawdę nie zauważyłeś, że lista podsuwana ci pod nos jest marnym kserem…
Nie wiem czy ktoś jeszcze nabiera się na ten sposób, mnie próbowano w ten sposób okraść 2 razy (Barcelona,Paryż…)”.

Statystyki odwiedzin strony (dane Google Analytics)

Unikalni użytkownicy:

Wszystkie wyświetlenia strony:


Poprzedni artykułProblem żebractwa na Rodos
Następny artykułCud inżynierii w Stambule

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj