Magia Lofotów…

0
Zarzucasz plecak na plecy. Masz w nim tylko to, co niezbędne, by zaspokoić potrzeby fizyczne podczas wędrówki i nocowania na dziko. Nie potrzebujesz zbyt wiele. Większość rzeczy, które otaczają Cię na co dzień jest zbędna. Odwracają uwagę od… życia.
To, co jest Ci potrzebne i cenne dostaniesz od Natury. Górski strumień, który zaspokoi Twoje pragnienie. Skrawek ziemi, abyś mógł odpocząć. Wschody i zachody słońca. Chmury majestatycznie otulające szczyty gór. Szum morza. Wyostrzone zmysły. Intensywność. Wolność. Dzikość. Magię.
   
Fot. Kvalvika Beach & Bunes Beach

Statystyki odwiedzin strony (dane Google Analytics)

Unikalni użytkownicy:

Wszystkie wyświetlenia strony:


Poprzedni artykułWzgórze Monte, czyli największa atrakcja Madery
Następny artykułDlaczego Grecy mają własnego McDonalda
Sagitta
Jeśli ktoś z Was grał w Gothic II/Gothic II: Noc Kruka, to pewnie pamięta ukrytą pośród lasu, w okolicach farmy Sekoba, jaskinię i mieszkającą w niej Sagittę. Kim jest Sagitta? Zielarką i uzdrowicielką, przekonaną, że wszyscy w okolicy mają ją za starą wiedźmę i przychodzą do niej tylko wtedy, gdy czegoś potrzebują. Wiedźmą nie jestem. Przynajmniej nie starą... :) Zielarką również nie. Ale mogę Was uzdrowić! :) Zabiorę Was w piękne miejsca, które odwiedziłam, od czasu do czasu ugotujemy coś razem, pokażę Wam kraj 'czekoladą płynący', w którym obecnie mieszkam. Możecie przychodzić tu tylko wtedy, gdy czegoś potrzebujecie :) Chociaż mam wielką nadzieję, że będziecie stałymi Gośćmi...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj