Wizyta na Ostrym Dyżurze na Florydzie

0

W ostatnią sobotę po raz pierwszy w życiu odwiedziliśmy Ostry Dyżur. W szpitalu spędziliśmy ponad cztery godziny. Zachęcamy do zapoznania się z przebiegiem tej wizyty.

 

Nasz syn miał od nocy z piątku na sobotę bardzo wysoką gorączkę i praktycznie przez całą sobotę nie udało nam się jej zbić lekami przeciwgorączkowymi, dlatego postanowiliśmy, że nie będziemy czekać do niedzieli i pojechaliśmy wieczorem na ostry dyżur do szpitala Doctors Hospital w Sarasocie.

Wcześniej zasięgnęłam opinii, gdzie najlepiej jechać i koleżanka poradziła mi właśnie ten szpital. Dodatkowo sprawdzaliśmy w Internecie na stronie głównej szpitala, gdzie zawsze zamieszczony jest przeciętny czas oczekiwania w kolejce na ostrym dyżurze. W drodze do szpitala cały czas pokazywało ok. 11 minut. Niestety liczba ta była bardzo przekłamana.

Zaraz po przyjeździe podeszła do nas miła pani, która dała nam naklejki upoważniające nas do wejścia na oddział, zebrała podstawowe dane i kazała czekać. No to czekaliśmy. Po jakimś czasie (może po godzinie) miły pan poprosił nas do małego pokoiku, gdzie zebrał kolejne informacje: waga, wzrost, czy ktoś w rodzinie choruje, czy podróżowaliśmy ostatnio poza stanem itp. Zmierzył też naszemu synowi gorączkę, która na szczęście trochę spadła, założył mu specjalną opaskę na rękę z danymi i kazał nam wrócić na poczekalnię i czekać.

Po jakimś czasie (może po pół godzinie) zawołała nas pielęgniarka, znowu do tego samego pokoiku i zebrała więcej informacji. I znowu kazała czekać.

Mieliśmy już dość, bo minęły dwie godziny czekania, nasz syn już nie dawał rady. Mąż co chwilę podchodził i się pytał, ile to jeszcze potrwa. Przepraszali, tłumaczyli się, że mają wyjątkowo pracowity wieczór i jest tylko jeden lekarz do dyspozycji. No tak, sobota wieczór, komu się chce wtedy pracować… Poza tym rzeczywiście na poczekalni siedziało trochę osób i z tego co zauważyliśmy wpuszczane były na oddział w kolejności przybycia.

Więcej przeczytacie na kierunekfloryda.com/nasza-pierwsza-wizyta-na-ostrym-dyzurze

 


Statystyki odwiedzin strony (dane Google Analytics)

Unikalni użytkownicy:

Wszystkie wyświetlenia strony:


Poprzedni artykułFRANCUSKIE BIKINI
Następny artykułDzień Obrońcy Ojczyzny – 23 lutego
Karolina
W czerwcu 2014 przeprowadziłam się z rodziną na Florydę do Sarasoty i od tego czasu na swoim blogu opisuję nasze życie. :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj