Kwiatowe dywany na księżycu

0

W tym roku w Chile nie można narzekać na nudę. Po kilkudziesięciu latach obudziły się dwa wulkany, drużyna narodowa wygrała Copa America po raz pierwszy w historii, zastrzęsło ziemią najsilniej od pięciu lat, a na najsuchszej pustyni świata… powódź.

Już drugi raz w tym roku spadło tyle deszczu co normalnie przez 7 lat i drugi raz Pustynię Atacama pokryły dywany fioletowych kwiatów. Nie przypomina to wysuszonego i księżycowego krajobrazu, który mogliście obejrzeć w naszej fotorelacji w maju. Cały świat (w tym nawet Mashable) od wczoraj podziwia kwiatowy krajobraz, a pustynia spodziewa się kilkudziesięciu tysięcy turystów, którzy chcą zobaczyć ten fenomen na własne oczy. Może paradoksalnie szybciej uda się dzięki temu odbudować straty, które przyniosła powódź.

h_52328791

h_52328792

h_52328793

Źródło: boredpanda.com


Statystyki odwiedzin strony (dane Google Analytics)

Unikalni użytkownicy:

Wszystkie wyświetlenia strony:


Poprzedni artykułPolka w Rosji na Białorusi
Następny artykuł2+2=1,4 miliarda Chińczyków!
ChwilewChile
Chwile w Chile to Ania i Michał. Kilka najbliższych miesięcy spędzimy w stolicy Chile, skąd chcielibyśmy dzielić się naszymi doświadczeniami z codziennego życia, obserwacjami, relacjami z wydarzeń i podróży. Zawodowo rozwijamy start-up w ramach programu Start-Up Chile i to właśnie jest powód, dla którego przywędrowaliśmy do tej części świata. Od dawna chcieliśmy odbyć podróż po Ameryce Południowej, więc tym bardziej jesteśmy szczęśliwi, że przyszło nam tu trochę pomieszkać, w ten sposób najlepiej poznaje się inną kulturę. Obecnie jesteśmy w Chile a później? zobaczymy.. gdziekolwiek będziemy chcielibyśmy pisać o świecie, jest zbyt ciekawy, by zatrzymywać go dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj